Rekreačná chatka s pozemkom v katastrálnom území Dlhé Pole.


Rekreačná chata s pozemkom v katastrálnom území Dlhé Pole.

Máme pre vás výnimočnú príležitosť vlastniť útulnú rekreačnú chatu v malebnom prostredí lesov v katastrálnom území Dlhé Pole. Táto nehnuteľnosť je ideálna pre tých, ktorí túžia po oddychu a relaxe v prírode.

Cena za túto úžasnú chata s pozemkom je iba 80.000,- €, pričom v cene je zahrnuté aj terénne vozidlo Lada Niva s dvoma vozíkmi. Pozemok s rozlohou 200 m2 poskytuje dostatok priestoru na relaxáciu a aktivity na čerstvom vzduchu.

Chata má elektrickou prípojku a vlastnú studňu s pitnou vodou, ktorá je zabezpečená samospádom. Vykurovanie je zabezpečené krbom a pecou, ktoré v zimných mesiacoch poskytujú príjemné teplo. V cene je zahrnuté aj palivové drevo.

Chata bola postavená v roku 1982 a je v pôvodnom zachovalom stav a je zateplená. Parkovanie je možné na kopci približne 60 metrov od chaty, priamo k chate sa dostanete terénnym autom alebo štvorkolkou. .

Ponúkaná chata má poschodie, na ktorom sa nachádzajú 2 izby s manželskými posteľami a prístelkami. Jedna z izieb disponuje aj balkónom, z ktorého si môžete vychutnať nádherný výhľad. Na prízemí sa nachádza poschodová posteľ s prístelkou.

V chate nájdete pôvodný nábytok, ktorý vytvára autentickú atmosféru. K dispozícii je WC v podobe latríny a kúpeľňa so solárnou sprchou. Je možné prijímať satelitnú televíziu.

V kuchyni nájdete všetko potrebné vybavenie, vrátane pece, kuchynskej linky s kredencom, chladničky a bojlera na teplú vodu. Obývačka je zariadená krbom, gaučom, stolíkom a stoličkami, čo vytvára príjemné miesto na oddych a spoločné chvíle.

Predsieň má dve miestnosti, jedna slúži ako kôlňa na náradie.

Na záhrade sa nachádza altánok a murované ohnisko, ktoré vytvárajú príjemné prostredie na grilovanie a relaxáciu. Okrem toho je chatka situovaná blízko potoka, čo pridáva prírodný a romantický prvok.

Nehnuteľnosť je samozrejme poistená, takže si nemusíte robiť starosti o jej bezpečnosť.

Ak túžite po samote, krásnom prostredí a možnostiach na poľovanie, hubárčenie, turistiku a cykloturistiku, táto nehnuteľnosť je pre vás ideálna.

Nehnuteľnosť je pripravená pre nových majiteľov, ktorí ocenia jej jedinečný charakter a výhody, ktoré ponúka.

Neváhajte a využite túto skvelú príležitosť! Kontaktujte nás e-mailom alebo telefonicky ešte dnes a dozviete sa viac o tejto úžasnej rekreačnej chatke s pozemkom v katastrálnom území Dlhé Pole.
Pages